Cafe Mali to realizacja moich dziecięcych marzeń!

O nas Cafe Mali

Mam na imię Edyta Maliga.
Od ponad trzech lat z serdecznością zapraszam Państwa do naszej kawiarni Cafe Mali!

Większą część swojego dzieciństwa spędziłam na wsi – u dziadków. Pamiętam, jak babcia zbierała zioła i je suszyła. Jak kroiła jabłka, gruszki i robiła z nich chipsy.  Pamiętam, żelazne zasady zagniatania ciasta kruchego i drożdżowego. Pamiętam, zapach i smak gorącego chleba. Pamiętam zboża, które lepiej prażą się w wodzie i zboża, które lepiej namoczyć w mleku! Pamiętam, jaki miód jest najlepszy do kawy a jaki do herbaty.

TAK! Drodzy Państwo – te umiejętności wykorzystuję i wprowadzam w życie Cafe Mali. To miejsce w którym, przy aromatycznej kawie, domowym cieście, dobrej  lekturze  i muzyce w stylu chillout oderwiemy się od szarej rzeczywistości. To miejsce, w którym bez pośpiechu podarujemy tylko dla SIEBIE  cenne 15 minut !

Prywatnie… Jestem wojowniczką. Moi rodzice wychowali mnie na silną kobietę. Od dziecka patrzyłam przed siebie. Szłam naprzód. Po drodze spotykałam i nadal spotykam Dobrych ludzi, którzy w różnych okolicznościach pomogli mi. Nie bałam się podejmować trudnych decyzji. Zawsze wyznaczałam i w dalszym ciągu wyznaczam sobie jasno sprecyzowane cele, oparte na analizie rynkowej i finansowej.

Nasza kawiarenka Cafe Mali przetrwała pandemię! Od ponad trzech lat pracujemy codziennie a naszych Gości witamy z uśmiechem i pozytywną energią.  W dalszym ciągu kładziemy nacisk na jakość oferowych produktów, które pochodzą z ekologicznych upraw i gospodarstw. 

Drodzy Państwo – czy wiecie, że konfitury, miody, soki, lody oraz pieczywo dostarczają nam małe rodzinne manufaktury, a  wysoka jakość oferowanych produktów potwierdzona jest otrzymanymi przez te firmy certyfikatami?  

TAK ! Z dbałością o szczegół – tworzymy naszą autorską ofertę, opartą na zasadzie „ Dobre bo nasze z Dolnego Śląska”. 

Cafe Mali to dojrzała realizacja moich dziecięcych marzeń!  Marzeń, które wymagały skupienia i determinancji. Marzenia, które zostały zrealizowane przy wsparciu najbliżeszej rodziny. 

Kochani rodzice, kochany mężu oraz kochane dzieciaki – Szymonie i Julcia –  bez Was, Waszej cierpliwości i wyrozumiałości – moje marzenie dalej czekałoby na realizację!    

Dziękuję WAM 🙂 z całego serca!

Ponoć, przy aromatycznej kawie, ziółkach, kraftowym piwie i winie szara rzeczywistość nabiera kolorów! Co Wy na to?

Drodzy Państwo –  z racji tej, że lubię rozmawiać i poznawać nowe osoby, serdecznie zapraszam do Cafe Mali  na „pogaduchy” o życiu. Mam nadzieję – do miłego zobaczenia 🙂

Zobacz więcej!

Ogólnopolska Karta Seniora

Pomocne udogodnienia

Cafe Mali Charytatywnie

Współpraca z Cafe Mali

Stałe
Menu

Muzyka
na żywo

Warszaty
kulinarne

Kawa
z pupilem

Inspirujące
Spotkania