Ciemny Zubr CafeMali Oleśnica

Ciemny Zubr CafeMali Oleśnica – witajcie w świecie wyjątkowego piwa rzemieślniczego w Cafe Mali!

Jesteśmy dumni ogłosić, że Cafe Mali poszerza swoją ofertę o coś wyjątkowego – Ciemny Zubr, serwowany świeży z beczki. To czeska tradycja bezsprzecznie w najlepszym wydaniu, a teraz możecie ją spróbować bez wyjazdu do Czech.

Historia Ciemnego Zubra

Ciemny Zubr to piwo, które ma przede wszystkim głębokie korzenie w czeskiej kulturze piwa. Jest to ciemne piwo typu lager, znane z doskonałej równowagi smaku i łagodności.

Historia Browaru Zubr w Přerovie, Czechy, sięga już ponad 125 lat wstecz. To miejsce, w którym tradycja i nowoczesność łączą się, aby stworzyć wyjątkowy napój, który bezsprzecznie zdobywa uznanie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Ciemny Zubr w Cafe Mali

Teraz możecie cieszyć się smakiem Ciemnego Zubra bez wyjazdu do Czech, ponieważ Cafe Mali serwuje to wyjątkowe piwo prosto z beczki. To okazja do odkrycia czeskiej tradycji piwowarskiej bez opuszczania naszej kawiarni.

Ciemny Zubr to nie tylko piwo, to opowieść o czeskiej pasji do piwa. Dla miłośników piwa to przede wszystkim okazja, by spróbować jednego z najlepszych produktów czeskiego piwowarstwa, który zdobywa uznanie za granicą.

Smak Ciemnego Zubra łączy się z wyjątkową atmosferą naszego lokalu.

To doskonały dodatek do spotkań towarzyskich, wieczorów z przyjaciółmi i chwil relaksu. Odkryjcie smak Czech w samym sercu Cafe Mali.

Zobacz więcej!

Kliknij zdjęcie wybranej kategorii i przejdź dalej!

Browar Milicz

Guinness

Jasny Svijany

Piwo kraftowe z beczki

Więcej informacji na temat organizowanych uroczystości znajdziesz na www.cafemali.pl