Cafe Mali Charytatywnie

Cafe Mali Charytatywnie – pomaganie innym to nie tylko nasza odpowiedzialność, ale również wielka radość i motywacja do dalszego działania.

Nasza ogólna działalność charytatywna

Działalność charytatywna to bezsprzecznie ważna część naszej tożsamości. Rozumiemy, że nasza kawiarnia ma wpływ na społeczność, w której funkcjonuje, i jesteśmy dumni, że możemy wnosić pozytywną zmianę w życie innych. Dla nas pomaganie to nie tylko slogan, to codzienne działanie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP)

Nasze zaangażowanie w coroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to coś, na co czekamy z niecierpliwością każdego roku. W tym okresie przygotowujemy przede wszystkim specjalne wypieki i gadżety, którymi chcemy przyciągnąć jak największą liczbę darczyńców. Cały dochód z tych WOŚPowych niespodzianek przekazujemy na pomoc tej znakomitej organizacji, która bezsprzecznie pomaga potrzebującym.

Cafe Mali charytatywnie

Bieg Pełną Piersią - Walka z Rakiem

Współpraca z Fundacją Rak N Roll to dla nas zaszczyt. Coroczny Bieg Pełną Piersią jest przede wszytkim wydarzeniem, w którym aktywnie bierze udział nie tylko nasza kawiarnia, ale także właścicielka, pani Edyta Maliga. Nasze stoisko na tym biegu to nie tylko miejsce, w którym serwujemy zdrowe koktajle i pyszne ciasto, ale przede wszystkim okazja, by razem z naszymi gośćmi wziąć udział w walce z rakiem. Dochód z naszego stoiska przekazujemy na wsparcie fundacji Rak N Roll.

Pomoc Lokalna i SiePomaga.pl

Jednak nasza pomoc nie kończy się na corocznych akcjach. Po pierwsze – nie zamykamy się na pomoc nikomu. Chętnie wspieramy przede wszystkim mieszkańców i klientów, którzy pokrzywdzeni przez los nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Dlatego właśnie aktywnie promujemy i zbieramy środki na organizowane na platformie siepomaga.pl i innych platformach zbiórki pieniężne.

Cafe Mali Charytatywnie - dla nas pomoc to nie tylko obowiązek, to bezsprzecznie nasza pasja.
Chcemy być dla innych przede wszytkim miejscem wsparcia, radości i nadziei.
Razem możemy zmieniać świat na lepsze.

Zobacz więcej!

Stałe
Menu

Muzyka
na żywo

Warszaty
kulinarne

Kawa
z pupilem

Inspirujące
Spotkania

Więcej informacji na temat kawiarni CafeMali znajdziesz na www.cafemali.pl