Kawa z psem CafeMali Oleśnica

Wierzymy, że obecność zwierząt przynosi radość i uśmiech na nasze twarze.

Witamy na podstronie „Kawa z psem CafeMali Oleśnica”! Wierzymy, że prawdziwa rodzinna atmosfera obejmuje bezsprzecznie wszystkich członków naszej społeczności. Do niej z całą pewnością należą również nasi futrzani przyjaciele. Dlatego też, z ogromną radością i serdecznością, witamy Wasze zwierzęta w naszej kawiarni.

W Cafe Mali, nie tylko przyjmuje się, ale także celebruje te magiczne chwile spędzane z naszymi pupilkami. Nieważne, czy Twój towarzysz to pies, kot, chomik, królik czy inne zwierzę. Tutaj znajdą oni swoje miejsce. Tutaj mogą odpocząć i cieszyć się wizytą w naszej kawiarni.

Dla naszych małych przyjaciół przygotowaliśmy po pierwze świeżą wodę, by zawsze mieli dostęp do orzeźwienia. Po drugie, jest także miejsce do wypoczynku, gdzie mogą spokojnie obserwować towarzyszących im ludzi i cieszyć się atmosferą Cafe Mali.

Kawa z psem CafeMali Oleśnica – wierzymy, że obecność zwierząt przynosi radość i uśmiech na nasze twarze. Dlatego serdecznie zachęcamy Was, abyście przyszli z nimi do naszej kawiarni, abyśmy mogli razem stworzyć niezapomniane chwile. Cafe Mali to nie tylko kawiarnia, to dom pełen miłości, i tu, nawet nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele są mile widziani.

To miejsce, gdzie bezsprzecznie nie ma ograniczeń w przyjaźni i miłości – zarówno ta ludzka, jak i ta zwierzęca jest tu doceniana i celebrowana.

Przyjdźcie z pupilem, usiądźcie wygodnie, zamówcie ulubioną kawę, rozkoszujcie się smakowitymi wypiekami, i przede wszystim razem z nami cieszcie się tym wyjątkowym czasem spędzonym w Cafe Mali.

Zobacz więcej!

Kliknij zdjęcie wybranej kategorii i przejdź dalej!

Stałe Menu

Muzyka na żywo

Warsztaty kulinarne

Gry planszowe

Inspirujące spotkania

Voucher prezentowy