Browar Milicz CafeMali Oleśnica

Browar Milicz CafeMali Oleśnica – witajcie w świecie wyjątkowego piwa rzemieślniczego w Cafe Mali!

Cafe Mali jest bezsprzecznie dumne z ogłoszenia nowego dodatku do naszej stałej oferty – piwo z Browaru Milicz, serwowane świeże z beczki. To piwo jest nie tylko smakiem tradycji, ale także hołdem dla polskiego piwowarstwa.

Historia Browaru Milicz

Browar Milicz to po pierwsze miejsce, w którym tradycja i nowoczesność łączą się w perfekcyjny sposób. To jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie piwo jest bezsprzecznie warzone z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół.

Piwo z Browaru Milicz to prawdziwa uczta dla zmysłów. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom oraz procesowi warzenia, każdy łyk to wyjątkowy smak tradycji piwowarskiej. Jest to doskonały przykład piwa rzemieślniczego, które czerpie z polskiego dziedzictwa piwowarskiego.

Browar Milicz w Cafe Mali

Teraz możecie cieszyć się smakiem Browaru Milicz bez konieczności wyjazdu, ponieważ Cafe Mali serwuje to wyjątkowe piwo z beczki. Jest to okazja przede wszystkim do odkrycia orzeźwiającego smaku piwa z polskiego browaru, bezpośrednio w sercu naszej kawiarni.

To nie tylko piwo, to bezsprzecznie opowieść o polskiej pasji do piwowarstwa.

Piwo z Browaru Milicz to hołd dla tradycji i smak Polski. Dołączcie do nas w Cafe Mali i spróbujcie tego wyjątkowego piwa. To doskonały dodatek do spotkań towarzyskich, relaksu i chwil spędzonych w naszym przytulnym lokalu.

Zobacz więcej!

Kliknij zdjęcie wybranej kategorii i przejdź dalej!

Guinness z beczki

Czeski Ciemny Zubr

Jasny Svijany

Piwo kraftowe z beczki

Więcej informacji na temat organizowanych uroczystości znajdziesz na www.cafemali.pl