Gospodarstwo Rolne "Z Doliny Baryczy" - Pochodyła - Bio Jabłka

Dolina Baryczy CafeMali Oleśnica – Smak natury w każdym napoju

W Cafe Mali dążymy do tego, by dostarczać naszym klientom nie tylko wyjątkowy smak, ale także najwyższą jakość. Dlatego z dumą ogłaszamy naszą długoletnią współpracę z Gospodarstwem Rolnym „Z Doliny Baryczy” – Pochodyła. To dla nas zaszczyt współpracować z firmą, która podziela naszą pasję do naturalnych smaków i zdrowego stylu życia.

Po pierwsze – Bio Jabłka, Soki i Lemoniady: Świeżość Prosto z Natury

Pochodyła to gospodarstwo rolne, które od lat specjalizuje się w uprawie ekologicznych jabłek i produkcji soków oraz lemoniad. Dla naszej kawiarni to gwarancja, że każdy napój serwowany w Cafe Mali jest pełen świeżości i naturalnego smaku. Dlatego możecie cieszyć się naszymi sokami bio, które pochodzą prosto z sadów Gospodarstwa „Z Doliny Baryczy”.

Następnie – Certyfikaty Bio: Dla Naszej Pewności i Waszego Komfortu

Gospodarstwo Pochodyła posiada prestiżowe certyfikaty bio, zarówno na rynek polski, jak i niemiecki. To potwierdzenie, że ich produkty spełniają najwyższe standardy jakości i są uprawiane z poszanowaniem dla przyrody. Dzięki tym certyfikatom możemy być pewni, że serwujemy Wam napoje o niezakłóconym smaku natury.

I wreszcie – Współpraca Z Przyjaciółmi

Nasza współpraca z Gospodarstwem „Z Doliny Baryczy” to nie tylko relacje biznesowe, to przyjaźń. Od początku istnienia Cafe Mali łączą nas wspólne cele i pasja do tworzenia smakowitych doznań. To właśnie nasza przyjaźń sprawia, że każdy napój, który serwujemy, niesie ze sobą kawałek nas samych – miłość do natury i autentycznego smaku.

Zapraszamy do Cafe Mali, by wspólnie odkrywać smak świeżości i zdrowego stylu życia. Dolina Baryczy CafeMali Oleśnica

Dzięki współpracy z Gospodarstwem Rolnym „Z Doliny Baryczy” – Pochodyła – jesteśmy pewni, że każdy napój, który wypijecie w Cafe Mali, to kropla natury w pełni jej piękna i świeżości. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać Wam smak natury w każdym łyku i razem z Wami cieszyć się jej wyjątkowym smakiem. 

Zobacz pozostałe współprace:

Kliknij zdjęcie wybranej kategorii i przejdź dalej!

Etno Cafe

Współpraca z Cafe Mali

Więcej informacji na temat organizowanych uroczystości znajdziesz na www.cafemali.pl