Karta Seniora CafeMali Oleśnica

Z przyjemnością informujemy, że Cafe Mali wspiera inicjatywę Ogólnopolskiej Karty Seniora

Karta Seniora CafeMali Oleśnica – dla naszych cenionych gości w wieku 60 lat i starszych, którzy posiadają Ogólnopolską Kartę Seniora, przygotowaliśmy wyjątkowy upominek.

Ogólnopolska Karta Seniora to dokument, który otwiera wiele drzwi przede wszystkim do zniżek i korzyści. Dzięki niej seniorzy mogą cieszyć się rabatami w różnych miejscach. Włącznie z naszą kawiarnią Cafe Mali!

W Cafe Mali wiemy, jak ważne jest docenienie doświadczenia i mądrości seniorów. Chcemy, aby seniorzy mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem kawy i atmosferą, jednocześnie korzystając z zasłużonych zniżek.

Program Ogólnopolska Karta Seniora jest inicjatywą Stowarzyszenia MANKO. Działa ono od 25 lat działa na rzecz przede wszystkim poprawy jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. Dzięki współpracy z gminami partnerskimi, sponsorami i darowiznom, program ten bezsprzecznie staje się coraz bardziej wartościowym narzędziem wsparcia dla naszych starszych obywateli.

Reasumując: z dumą ogłaszamy, że posiadacze Karty Seniora mogą u nas liczyć na 10% zniżki!

Zapraszamy wszystkich seniorów do Cafe Mali, gdzie doświadczą Państwo nie tylko pysznego smaku kawy, ale także szacunku i uznania dla swojej roli w społeczeństwie. Dziękujemy za Waszą mądrość i doświadczenie. Bezsprzecznie wzbogacają one naszą kawiarnię.

Zobacz więcej!

Kliknij zdjęcie wybranej kategorii i przejdź dalej!

Dostępne atrakcje

Pomocne udogodnienia

Stałe Menu

Cafe Mali Charytatywnie